Intesity of blood
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Intesity of blood

The intensity of a human blood make you crazy my hungry vampire!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Avarene's room

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Avarene

Avarene


Mesaje : 26
Data de înscriere : 23/06/2009

Avarene's room Empty
MesajSubiect: Avarene's room   Avarene's room Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 8:48 pm

Stateam pe pervarzul ferestrei privind spre ferestra.Luna se armoniza atat de frumos cu intunericul cerului incat nu-ti venea sa-ti mai dezliepsti ochii de la aceea priveliste.Mi-am intors putin privirea prin camera:Patul cu asternuturile sale albe sin bumbac erau sifonate,prezentand urmele sederii mele de acu mcateva minute.
Am privit podeaua:mii de cioburi imprastiate pe covor,vrand parca sa te arunce itnr-o stare somnolenta,facandute sa adormi.
Mi-am indreptat la loc privirea spre cer,strangandu-mi picioarele la piept.
Sus In jos
Scarro

Scarro


Mesaje : 339
Data de înscriere : 23/06/2009

Avarene's room Empty
MesajSubiect: Re: Avarene's room   Avarene's room Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 9:05 pm

Eram in dreptul usi ei si stateam rezemat de perete ,plictisit .
Imi dau cateva suvite de par cu mana la oparte si privesc afara stand eu ,pe hol.
I-am trasmis ei prin telepatie ceea ce ma enerva mereu dar imi era lene sa deschid gura .
"Pot sa intru,numai daca nu te deranjez desigur..." am asteptat la usa ,ridicandu-ma .
Sus In jos
Avarene

Avarene


Mesaje : 26
Data de înscriere : 23/06/2009

Avarene's room Empty
MesajSubiect: Re: Avarene's room   Avarene's room Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 9:11 pm

-A nu..intra te rog.Nu prea mai sunt atenta in jur..
Am afisat un zambet mic intorcandu-mi privirea spre el.
Sus In jos
Scarro

Scarro


Mesaje : 339
Data de înscriere : 23/06/2009

Avarene's room Empty
MesajSubiect: Re: Avarene's room   Avarene's room Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 9:34 pm

-Eh... esti noua ?spun eu dandu-mi parul pe spate si pringandu-l intr-o coada apoi privind-o pe fata patrunzator in ochi.
Sus In jos
Avarene

Avarene


Mesaje : 26
Data de înscriere : 23/06/2009

Avarene's room Empty
MesajSubiect: Re: Avarene's room   Avarene's room Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 9:52 pm

-Da..am venit acum 2 ore..Scuze pentru dezordine,insa am avut putin de furca cu cateva amintiri.
M-am ridicat usor apucanduma sa strang cioburile de pe jos.
Sus In jos
Scarro

Scarro


Mesaje : 339
Data de înscriere : 23/06/2009

Avarene's room Empty
MesajSubiect: Re: Avarene's room   Avarene's room Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 9:55 pm

-Doresti sa te ajut?Imi va face mare placere sa ii intampin pe noi-veniti aici ,spun eu zambind.
Sus In jos
Avarene

Avarene


Mesaje : 26
Data de înscriere : 23/06/2009

Avarene's room Empty
MesajSubiect: Re: Avarene's room   Avarene's room Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 9:57 pm

-Nuu te oblig....daca vrei poti sa ma ajuti.
Am zambit cald,luand farasul si cu o matura scurt.
-Avarene..Incantata sa te cunosc..
Sus In jos
Scarro

Scarro


Mesaje : 339
Data de înscriere : 23/06/2009

Avarene's room Empty
MesajSubiect: Re: Avarene's room   Avarene's room Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 10:00 pm

-Scarro, la fel.Asa eu tin farasul ok?spun eu privind-o de jos fin langa mormanul de cioburi.
Sus In jos
Avarene

Avarene


Mesaje : 26
Data de înscriere : 23/06/2009

Avarene's room Empty
MesajSubiect: Re: Avarene's room   Avarene's room Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 10:03 pm

-Bine!^^
Am strans usor cioburile pe faras,mai apoi i l-al luat din mana aruncand cioburile la cos.
-Te servesc cu ceva?
Sus In jos
Scarro

Scarro


Mesaje : 339
Data de înscriere : 23/06/2009

Avarene's room Empty
MesajSubiect: Re: Avarene's room   Avarene's room Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 10:06 pm

-Un pahar de vin si daca ai ,cateva capsuni...spun eu zambind.
Sus In jos
Avarene

Avarene


Mesaje : 26
Data de înscriere : 23/06/2009

Avarene's room Empty
MesajSubiect: Re: Avarene's room   Avarene's room Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 10:09 pm

In cateva clipe am aparut in fata lui tinand o tava pe care erau sticla cu vin alaturi de 2 pahare si un castron mic cu capsuni.
-Poftim.Poti sa te asezi pe canapea..
Sus In jos
Scarro

Scarro


Mesaje : 339
Data de înscriere : 23/06/2009

Avarene's room Empty
MesajSubiect: Re: Avarene's room   Avarene's room Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 10:11 pm

-Mersi ,esti o draguta.Scuza-mi vaga intrebare ,cati ani ai?
Sus In jos
Avarene

Avarene


Mesaje : 26
Data de înscriere : 23/06/2009

Avarene's room Empty
MesajSubiect: Re: Avarene's room   Avarene's room Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 10:12 pm

-Cam 18 ani..
Am lasat incet privirea-n jos in timp ce puneam pe o masa tava din mainile mele.
Sus In jos
Scarro

Scarro


Mesaje : 339
Data de înscriere : 23/06/2009

Avarene's room Empty
MesajSubiect: Re: Avarene's room   Avarene's room Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 10:16 pm

-Arati de mai mult de 18 ,dar sti cum e sa fi vampir si sa ai mii de ani ...cum sunt eu .
Sus In jos
Avarene

Avarene


Mesaje : 26
Data de înscriere : 23/06/2009

Avarene's room Empty
MesajSubiect: Re: Avarene's room   Avarene's room Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 10:18 pm

Mi-am ridicat privirea,privindul din cap pana-n picioare.M-am asezat incet pe u nfotoliu turnand vin in cele 2 pahare de cristal.
Sus In jos
Scarro

Scarro


Mesaje : 339
Data de înscriere : 23/06/2009

Avarene's room Empty
MesajSubiect: Re: Avarene's room   Avarene's room Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 10:22 pm

Am luat paharul de vin si am baut o gura si l-am lasat inapoi pe tava .
-Frumoasa incaperea ...
Sus In jos
Avarene

Avarene


Mesaje : 26
Data de înscriere : 23/06/2009

Avarene's room Empty
MesajSubiect: Re: Avarene's room   Avarene's room Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 10:26 pm

-Multumesc frumos..Nu mi-am aranjat si celelalte lcururi din cauza timpului,dar...
Mi-am luat paharul,luand o gura mica de vin indreptandu-mi mai apoi privirea spre fereastra,usor incruntata.
Sus In jos
Scarro

Scarro


Mesaje : 339
Data de înscriere : 23/06/2009

Avarene's room Empty
MesajSubiect: Re: Avarene's room   Avarene's room Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 10:30 pm

-Dar te streseaza si amintirile nu?unele crude...spun eu find aproape de ea si privind-o in ochi.
Sus In jos
Avarene

Avarene


Mesaje : 26
Data de înscriere : 23/06/2009

Avarene's room Empty
MesajSubiect: Re: Avarene's room   Avarene's room Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 10:32 pm

Mi-am lasat privirea-n jos tacuta.Avea dreptate totusi..dar ce puteam sa fac?
"Doar blestematii aia imi mai lipseau acuma..Nu le e deajuns cat m-au fatait atunci!"
Sus In jos
Scarro

Scarro


Mesaje : 339
Data de înscriere : 23/06/2009

Avarene's room Empty
MesajSubiect: Re: Avarene's room   Avarene's room Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 10:34 pm

"Spune-mi mai multe despre tine Avarene ...apoi iti spun si eu unele chesti despre mine..."
Sus In jos
Avarene

Avarene


Mesaje : 26
Data de înscriere : 23/06/2009

Avarene's room Empty
MesajSubiect: Re: Avarene's room   Avarene's room Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 10:37 pm

La un moment dat mi-am inchis ochii incercand s-a ma calmez.
-Amintiri..Ha!De astea aveam nevoie..De 2 persoane refacute care asa zis "mi-au dat viata"
iar mai apoi sa te priveas ca si cum ai fi o teroare..Dar mintea aia seaca vad ca nu ia ajutat deloc...
Am spus putin cam tulburata ridicandu-ma de-odata in picioare.
Sus In jos
Scarro

Scarro


Mesaje : 339
Data de înscriere : 23/06/2009

Avarene's room Empty
MesajSubiect: Re: Avarene's room   Avarene's room Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 10:41 pm

-De parca tu esti singura ...eu am fost creat prin magie ...a doua terori ale lumi intunecate...
Sus In jos
Avarene

Avarene


Mesaje : 26
Data de înscriere : 23/06/2009

Avarene's room Empty
MesajSubiect: Re: Avarene's room   Avarene's room Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 11:43 pm

L-am privit tim pde cateva minute fara sa zic nimic.M-am apropriat de fereastra putin cam ingandurata.
"Macar aici nu's vazuta ca pe o ciudatenie..Un inceput bun..de-ocamdata!"
Sus In jos
Scarro

Scarro


Mesaje : 339
Data de înscriere : 23/06/2009

Avarene's room Empty
MesajSubiect: Re: Avarene's room   Avarene's room Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 1:12 am

"Nu esti o ciudatenie si nu cred ca vei fi "spun eu prin telepatie...
Sus In jos
Shiki
Admin
Shiki


Mesaje : 432
Data de înscriere : 22/06/2009

Avarene's room Empty
MesajSubiect: Re: Avarene's room   Avarene's room Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 1:46 am

Se teleporta langa usa , batand usor in usa , un sunet rasunand in ecou.
Sus In jos
https://intensity-of-blood.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Avarene's room Empty
MesajSubiect: Re: Avarene's room   Avarene's room Icon_minitime

Sus In jos
 
Avarene's room
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Sakura`s room
» Kouhei's room
» Shiki's room
» Lara'Z Room
» Mizore's room

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Intesity of blood :: RPG :: Ascunzatoarea vampirilor :: Camerele vampirilor-
Mergi direct la: