Intesity of blood
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Intesity of blood

The intensity of a human blood make you crazy my hungry vampire!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Pe acoperis....

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Sakura

Sakura


Mesaje : 164
Data de înscriere : 23/06/2009

Pe acoperis.... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pe acoperis....   Pe acoperis.... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 9:07 pm

-Sunteti mai rai decat credeam...spuse Sakura care aparu pe fereastra. Chiar asa de batuta in cap ma credeti?
Sus In jos
Scarro

Scarro


Mesaje : 339
Data de înscriere : 23/06/2009

Pe acoperis.... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pe acoperis....   Pe acoperis.... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 9:08 pm

-Nu draga mea ,spun eu aparand in fata ei brusc.
Sus In jos
Sakura

Sakura


Mesaje : 164
Data de înscriere : 23/06/2009

Pe acoperis.... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pe acoperis....   Pe acoperis.... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 9:10 pm

-Serios...isi intoarse spatele si vru sa plece.
Sus In jos
Scarro

Scarro


Mesaje : 339
Data de înscriere : 23/06/2009

Pe acoperis.... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pe acoperis....   Pe acoperis.... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 9:12 pm

Am prins-o de mijloc si am picat pe pat amandoi .
-Hai sa stai cu mine ca si asa asta va pleca sa se joace cu drogurile , lasal sa isi traiasc viata ... te rog eu frumos,spun eu delicat si seducator.
Sus In jos
Sakura

Sakura


Mesaje : 164
Data de înscriere : 23/06/2009

Pe acoperis.... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pe acoperis....   Pe acoperis.... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 9:13 pm

-Ai vrea tu virginitatea mea, Scarro...Poate alta data...zise ea ridicandu-se in capul oaselor. Ii zambi copilareste apoi se ridica in picioare.
Sus In jos
Scarro

Scarro


Mesaje : 339
Data de înscriere : 23/06/2009

Pe acoperis.... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pe acoperis....   Pe acoperis.... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 9:15 pm

-Eheh...Nu scapi tu de mine ,spun eu atingand-o delicat de la spate teleportat ,spub pantaloni si chilotei si lingand-o pe gat.
Sus In jos
Shiki
Admin
Shiki


Mesaje : 432
Data de înscriere : 22/06/2009

Pe acoperis.... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pe acoperis....   Pe acoperis.... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 9:17 pm

-Uuu frumos , vezi ia-o usor ca e virgina , zise el luandu-si "jucariile"
Sus In jos
https://intensity-of-blood.forumgratuit.ro
Sakura

Sakura


Mesaje : 164
Data de înscriere : 23/06/2009

Pe acoperis.... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pe acoperis....   Pe acoperis.... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 9:25 pm

-Esti cam direct, nu crezi? intreba fata serioasa. Se ridica rapid de pe pat si sari pe pervazul ferestrei, uitandu-se catre Scarro. Isi intoarse, apoi, privirea catre fratele ei si ochii i se facura rosii.
-Iesi afara odata! striga ea, ferestrele zguduindu-se.
Sus In jos
Scarro

Scarro


Mesaje : 339
Data de înscriere : 23/06/2009

Pe acoperis.... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pe acoperis....   Pe acoperis.... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 9:27 pm

Fata mi-se schimbara si eram nervos .Ma teleportez afara si incep sa fumez.
"Dragut , ea nu vrea sa o facem si asta da dragoste intre noi ... numai saruturi si nu si atingeri gentile pe corp ...aham...nice"
Sus In jos
Shiki
Admin
Shiki


Mesaje : 432
Data de înscriere : 22/06/2009

Pe acoperis.... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pe acoperis....   Pe acoperis.... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 9:28 pm

Shiki se cara si el afara:
-Hey , hey mai usor ca se vor sparge ferestre , surioara.
Sus In jos
https://intensity-of-blood.forumgratuit.ro
Sakura

Sakura


Mesaje : 164
Data de înscriere : 23/06/2009

Pe acoperis.... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pe acoperis....   Pe acoperis.... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 9:32 pm

"Dragostea adevarata nu este asa, Scarro. Nu este sex din prima zi." ii spuse fata, sarind pe fereastra. Se prinse de streasina casei si sari apoi pe acoperis.
Sus In jos
Scarro

Scarro


Mesaje : 339
Data de înscriere : 23/06/2009

Pe acoperis.... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pe acoperis....   Pe acoperis.... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 9:34 pm

"nici nu e prima zi de cand ne cunoastem ci a treia dar ma rog...nici nu stiu ce sa mai facem impreuna..."
Sus In jos
Sakura

Sakura


Mesaje : 164
Data de înscriere : 23/06/2009

Pe acoperis.... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pe acoperis....   Pe acoperis.... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 9:38 pm

"Daca am reusi sa ne cunoastem mai bine, sa ne cunoastem defectele si calitatile celuilalt, atunci probabil am putea trece la acest pas."
Sus In jos
Scarro

Scarro


Mesaje : 339
Data de înscriere : 23/06/2009

Pe acoperis.... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pe acoperis....   Pe acoperis.... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 9:40 pm

"Unde incepem cu inceputul?Hai sa ne intalnim intr-un loc...spune tu care..."
Sus In jos
Sakura

Sakura


Mesaje : 164
Data de înscriere : 23/06/2009

Pe acoperis.... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pe acoperis....   Pe acoperis.... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 9:48 pm

"Haide langa mine pe acoperis...Macar aici am putea discuta ca oamenii...pardon. Vampirii normali"
Sus In jos
Shiki
Admin
Shiki


Mesaje : 432
Data de înscriere : 22/06/2009

Pe acoperis.... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pe acoperis....   Pe acoperis.... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 9:55 pm

Isi injecta plictisit , o doza de heroina in vena.
Sus In jos
https://intensity-of-blood.forumgratuit.ro
Scarro

Scarro


Mesaje : 339
Data de înscriere : 23/06/2009

Pe acoperis.... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pe acoperis....   Pe acoperis.... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 10:10 pm

"Eheh...bine"ma opresc si ma teleportez pe acoperis cu o tigara in gura ,o arunc si astept sa vana si ea.
Sus In jos
Sakura

Sakura


Mesaje : 164
Data de înscriere : 23/06/2009

Pe acoperis.... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pe acoperis....   Pe acoperis.... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 10:16 pm

Fata veni repede. Ii zambi cald si apoi se aseza.
-De unde sa incepem...? sopti ea.
Sus In jos
Scarro

Scarro


Mesaje : 339
Data de înscriere : 23/06/2009

Pe acoperis.... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pe acoperis....   Pe acoperis.... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 10:17 pm

-Hmm...pai am 3 intrebari si cred ca cu astea incepem.1.Ce tip de baiat iti place?2.Ce animal iti place si 3 ,ce fructe iti plac sau te definesc .
Sus In jos
Sakura

Sakura


Mesaje : 164
Data de înscriere : 23/06/2009

Pe acoperis.... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pe acoperis....   Pe acoperis.... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 10:22 pm

Se uita la cer zambind discret si spuse:
-Inainte mi-ar placea sa te asezi si tu langa mine...daca nu te superi...
Sus In jos
Scarro

Scarro


Mesaje : 339
Data de înscriere : 23/06/2009

Pe acoperis.... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pe acoperis....   Pe acoperis.... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 10:27 pm

Am zambit intr-un fel malefi si m-am asezat pe ea dar mi-am lasat capul in poala ei .
-Nu te deranjeaza nu ?Asa ...incepe tu .Raspunde-mi la intrebari.
Sus In jos
Sakura

Sakura


Mesaje : 164
Data de înscriere : 23/06/2009

Pe acoperis.... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pe acoperis....   Pe acoperis.... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 10:42 pm

Ofta scurt.
-Nu...nu ma deranjeaza. spuse ea privindu-l. Ok...pai...genul de baiat care imi place...ar fi baiatul oarecum cuminte si dragut cu oricine. Ok..nu prea cuminte, dar totusi. Sa ma iubeasca asa cum sunt, asta e clar. Sa fie alaturi de mine si sa ma sprijineasca in tot ce fac. Cam atat...Animalul meu preferat e pantera, pentru ca stie sa isi pandeasca prada pana e complet sigura ca o va prinde. Si fructul meu preferat este cireasa...nu am un motiv anume, dar...Ei...acum tu...raspunde la intrebarile tale, dar in loc de baiat, pune fata^^
Sus In jos
Scarro

Scarro


Mesaje : 339
Data de înscriere : 23/06/2009

Pe acoperis.... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pe acoperis....   Pe acoperis.... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 10:47 pm

-Yep...pai mie imi place genul de fata perversa si cuminte uneori , sa petrecem un timp indelungat in pat ...cam atat.Animalul preferat este ghepardul .Si fructul este marul ,e si acru si dulce ...
Sus In jos
Sakura

Sakura


Mesaje : 164
Data de înscriere : 23/06/2009

Pe acoperis.... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pe acoperis....   Pe acoperis.... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 10:53 pm

Sakura zambi discret si isi ridica ochii spre cer.
-Eu nu sunt genul acela de fata...sopti ea.
Sus In jos
Scarro

Scarro


Mesaje : 339
Data de înscriere : 23/06/2009

Pe acoperis.... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pe acoperis....   Pe acoperis.... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 12:19 am

-Dar mie imi placi, chiar daca mie imi place si genul ala ...Te plac mult si asa cum esti .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pe acoperis.... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pe acoperis....   Pe acoperis.... - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Pe acoperis....
Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Intesity of blood :: RPG :: Ascunzatoarea vampirilor :: Acoperisul-
Mergi direct la: